ŠTANDARDY

Skupina CTR má za sebou výstavbu mnohých úspešných rezidenčných i komerčných projektov a jej cieľom je priniesť všetky získané skúsenosti taktiež na košický rezidenčný trh.

 

Štandard "All Inclusive"
Rezidencia Albelli ponúka byty v štandarde all inclusive, čiže kompletne dokončené, vrátane finálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach. Okná orientované na juh a západ budú mať prípravu na vonkajšie žalúzie s elektrickým pohonom. Váš byt stačí už len zariadiť nábytkom a môžete sa nasťahovať. Zároveň Vás vybavenie bytov All iInclusive uchráni pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činností v susedných bytoch, ako tomu je vo väčšine nových projektov.


Energeticky stitok ikona SK web 165x155Pri projektovaní Rezidencie Albelli bol kladený dôraz na použitie vysokokvalitných materiálov a  najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označenie úspornej budovy.
Kompletnú ponuku štandardného vybavenia, z  ktorého si môžete vyberať, si môžete prezrieť v katalógu štandardov projektu.

 


3D virtuálna vzorkovňa

Ako absolútnu novinku na košickom trhu Vám ponúkame možnosť 3D virtuálnej vzorkovne.
Na našom modelovom byte s obývacou izbou, dvoma kúpeľňami a spálňou si tak môžete sami vyskúšať všetky farby a varianty pohľadových štandardov z pohodlia vlastného domova! Navyše, pokiaľ vlastníte okuliare pre virtuálnu realitu, môžete si ponuku štandardného vybavenia pozrieť naživo. A pokiaľ ich nevlastníte, navštívte naše klientske centrum, kde Vám naši konzultanti všetko ochotne predvedú.