ŠTANDARDY

Skupina CTR má za sebou výstavbu mnohých úspešných rezidenčných i komerčných projektov a jej cieľom je priniesť všetky získané skúsenosti taktiež na košický rezidenčný trh.

 

pdfKATALÓG ŠTANDARDOV

 

Štandard „All Inclusive“
Rezidencia Albelli ponúka byty v štandarde all inclusive, čiže kompletne dokončené, vrátane finálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach. Váš byt stačí už len zariadiť nábytkom a môžete sa nasťahovať. Zároveň Vás vybavenie bytov All iInclusive uchráni pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činností v susedných bytoch, ako tomu je vo väčšine nových projektov.


Energeticky stitok ikona SK web 165x155Pri projektovaní Rezidencie Albelli bol kladený dôraz na použitie vysokokvalitných materiálov a najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energeticky mimoriadne úspornej budove (energetická trieda A1).

 

Kompletnú ponuku štandardného vybavenia, z  ktorého si môžete vyberať, si môžete prezrieť v katalógu štandardov projektu.