FINANCOVANIE

Financovanie projektu Albelli

Štandardný platobný kalendár projektu Rezidencia Albelli: 

• 6 000 €/vr. DPH rezervačný poplatok pri uzavretí Rezervačnej zmluvy

• doplatok do výšky 20 % ceny bytu s DPH po uzavretí Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve

• doplatok kúpnej ceny vo výške 80 % s DPH po kolaudácii projektu a uzavretí Kúpnej zmluvy

 

button postup kupy

 

 

V spolupráci s popredným špecialistom na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností, spoločnosťou GEPARD FINANCE s.r.o., sme pre Vás pripravili zvýhodnené možnosti financovania Vášho nového bytu. 

Medzi hlavné výhody financovania cez nášho partnera patrí najmä:

Pokiaľ podpíšete rezervačnú zmluvu a využijete k prevereniu hypotéky nášho hypotekárneho partnera, potom Vám v prípade, že Vám hypotéka nebude schválená, vrátime zaplatený rezervačný poplatok. S našou hypotékou tak nič neriskujete.

Vďaka veľkému objemu hypoték, ktoré náš partner sprostredkuje, môže v jednotlivých bankách vyjednať výhodnejšie podmienky ako jednotlivec. Už viac ako 79.000 ľudí pred Vami znížilo svoju sadzbu hypotéky v priemere o 0,5 % vďaka bezplatnej pomoci našich špecialistov.

Náš partner spolupracuje so všetkými významnými bankami na slovenskom trhu. Dostanete tak komplexné a nezávislé porovnanie a môžete sa slobodne rozhodnúť.

S nami vyriešite všetko na jednom mieste – od porovnania ponúk cez podpis žiadosti o hypotéku až po čerpanie úveru. Hypotekárne konzultácie sú úplne zdarma, rovnako ako spracovanie úveru.

Niektoré banky si vo svojich zmluvách kladú špecifické podmienky, ktoré sa týkajú záložných zmlúv alebo zmlúv uzatváraných s developerom. Náš hypotekárny partner Vám garantuje, že jeho úverová dokumentácia bude v súlade s podmienkami ktorejkoľvek zo zvolených bánk a Vám tak nebudú vznikať žiadne ďalšie náklady ani starosti spojené s prípadnou individuálnou úpravou zmlúv.

Náš hypotekárny partner administruje celý proces od schválenia až po vyčerpanie úveru. Dohliadneme za Vás na všetky povinnosti a lehoty, ktoré z uzatvorenia zmlúv vyplývajú. Celý proces tak nemusíte strážiť a nehrozia Vám žiadne sankcie za nedodržanie dohodnutých podmienok.

Vďaka tomu, že je zaistený súlad zmlúv, je zaistený aj úplne hladký priebeh čerpania úveru bez akýchkoľvek prieťahov. Hneď potom môže byť nehnuteľnosť odovzdaná. Celý proces je tým značne zjednodušený a zrýchlený.